Dental Monitoring

To aplikacja wirtualnie wspomagająca leczenie ortodontyczne.

Dedykowana w szczególności dla Pacjentów z aparatami Invisalign, którzy czas spędzony w gabinecie chcą ograniczyć do niezbędnych wizyt, pozostając jednocześnie pod stałą kontrolą lekarską.

Zobacz video

Przebieg leczenia podlega ocenie/analizie co 7-14 dni. Przed każdą zmianą aparatów wykonuje się samodzielnie skany zgryzu. Służy do tego własny smartfon ze specjalną przystawką (skanbox). Dzięki analizatorowi obrazu przesyłane skany są porównywane z planowanym indywidualnym wzorcem przemieszczeń zębowych. Dzięki temu lekarz może obserwować na bieżąco poprawność przebiegu etapów leczenia.

Jak to działa?

Dzięki aplikacji Dental Monitoring (DM) oraz urządzeniu Scan Box Pro możesz teraz wysyłać zdjęcia zębów i zgryzu oraz łatwo komunikować się z gabinetem dentystycznym w zaciszu własnego domu lub z dowolnego miejsca na świecie.

 

  1. Podczas indywidualnej wizyty w gabinecie inTOsmile lekarz udzieli Ci wskazówek, jak korzystać z urządzenia Scan Box Pro i podpowie jak zacząć korzystać z aplikacji DM.
  2. Następnie będziesz mógł wykonywać zdjęcia swojego uśmiechu z dogodnego dla Ciebie miejsca za pomocą aplikacji Scan Box Pro (z częstotliwością zaleconą przez lekarza) i wysyłać je przez aplikację wprost do gabinetu inTOsmile.
  3. Lekarz od razu otrzyma Twoje zdjęcia, dzięki czemu będzie mógł skontrolować proces leczenia i w razie potrzeby przesłać wszystkie niezbędne informacje i wskazówki za pośrednictwem aplikacji bez potrzeby umawiania zbędnych wizyt w gabinecie.
  4. Z upływem czasu możesz monitorować postępy leczenia, dzięki naszej technologii poklatkowej zdjęć, która pokazuje, jak Twój uśmiech zbliża się do celu.

Dental Monitoring

Kontroluj postęp leczenia
bez konieczności odbywania częstych wizyt w naszym gabinecie!