Dr. n med. Michał Tarnawski
Specjalista ortodonta
Dr. n med. Barbara Tarnawska
Specjalista protetyki stomatologicznej

Lekarze specjaliści

Zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Leczenie aparatami nakładkowymi Invisalign i aparatami stałymi.

Nowoczesny sprzęt

Pełna diagnostyka cyfrowa i dokumentacja elektroniczna, wizualizacja 3D efektu leczenia.

Przyjazna Przestrzeń

Przestronna recepcja, możliwość przygotowania się do wizyty (umycia zębów), przejrzenia prasy w oczekiwaniu na wizytę.

Miejsce parkingowe

Miejsce parkingowe dla Pacjentów w pobliżu gabinetu
(ul. Jordana 14).

O gabinecie

Nasz gabinet inTOsmile rozpoczął działalność jako „Stomatologia Rodzinna” w 2000 roku w Zabrzu i od tej pory nieprzerwanie prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych.

Początkowa lokalizacja wiązała się z równoczesną naszą pracą w charakterze nauczycieli akademickich Śląskiej Akademii Medycznej. Wyrazem zainteresowań i pasji były obrony doktoratów, oraz uzyskanie specjalizacji Michała Tarnawskiego z ortodoncji, Barbary Tarnawskiej z protetyki stomatologicznej.

Praktyka specjalistyczna była coraz bardziej kojarzona z naszym nazwiskiem, po przeniesieniu do Katowic przybrała nazwę „Ortodoncja Tarnawscy”.

Jednocześnie gabinet został poszerzony o salę wykładową, pracownię diagnostyki rentgenowskiej i pracownię techniczną. Wraz z większą przestrzenią i nowoczesnym sprzętem pojawiły się szersze możliwości diagnostyki i leczenia Pacjentów, oraz prowadzenia szkoleń dla lekarzy. Grono naszych lekarzy powiększyło się i przyjęliśmy koncepcję pracy jako Zespołu. Każdy lekarz w obrębie naszej specjalizacji może się poświęcić specyficznym problemom. Zdecydowaliśmy o zmianie nazwy na inTOsmile, która naszym zdaniem najlepiej odzwierciedla to czym się zajmujemy.

Naszą pasją jest łączenie medycyny, techniki i sztuki co doskonale realizuje się w dziedzinie takiej jak ortodoncja. Gabinet zlokalizowany jest w Śródmieściu Katowic, bezpośrednio przed budynkiem znajduje się przystanek tramwajowy, w bezpośredniej okolicy dostępne jest oznaczone miejsce parkingowe dla Pacjentów.

Galeria