Smile View32 276 33 33

Nasi specjaliści ortodoncji

Historia pasji dr n. med. Michała Tarnawskiego zaczęła się w 1994 roku pracą w Katedrze Ortodoncji ŚIAM. Także doktorat w 2002 r. dotyczył zagadnień związanych z ortodoncją pojmowaną szerzej jako ortopedia szczękowa (leczenie Pacjentów z połowicznym niedorozwojem twarzy). Obecnie podstawowa gałąź zainteresowania to diagnostyka wielospecjalistyczna i aparaty projektowane cyfrowo-3D (Invisalign). Od 2020 r. współzałożyciel, a obecnie wiceprezes Polskiej Akademii Alignerowej (PAA).

Dr n. med. Barbara Tarnawska, specjalistka protetyki stomatologicznej z doświadczeniem w leczeniu nieprawidłowej czynności narządu żucia. W gabinecie inTOsmile opiekuje się Pacjentami którym stres niszczy zęby, sprawia problemy z gryzieniem, wywołuje bóle głowy. Takie dolegliwości są częstym objawem bruksizmu –  przypadłości, która nie jest związana z wadą zgryzu, dlatego nie zawsze rozwiązaniem problemów Pacjenta jest leczenie ortodontyczne.

Lek. dent. Katarzyna Sorek związana z zespołem inTOsmile od 2017 roku. Fascynacja ortodoncją związana z obserwacją możliwości korekty nie tylko estetyki uśmiechu, ale także funkcji zgryzu co ma wpływ na ogólny stan zdrowia. Poprawa uśmiechu i zwiększenie pewności siebie Pacjenta daje ogromną satysfakcję, a nieustanny rozwój tej dziedziny medycyny pozwala na stosowanie coraz bardziej efektywnych metod leczenia.

Lek. dent. Anna Szarowska przez lata pracy w naszym Zespole usamodzielniła się, uzyskując specjalizację z zakresu ortodoncji w 2019 roku.
Ortodoncja jest wielką fascynacją, łączącą stomatologię z fizyką i sztukami pięknymi. Zarówno kontakt z Pacjentem, jak i podążanie za nowymi możliwościami jakie daje nasza specjalność stanowią niewyczerpane źródło satysfakcji.

Lek. dent. Dawid Pawlak stosuje różnorodne i innowacyjne techniki leczenia aparatami stałymi i nakładkowymi u młodzieży i dorosłych. Wspomaga tradycyjne leczenia o zakotwiczenie szkieletowe aby przekraczać dotychczasowe granice w możliwościach tradycyjnego leczenia ortodontycznego. Ortodoncja jest jego wielką pasją dzięki czemu do swojej pracy podchodzi z niegasnącym entuzjazmem.

Lek. dent. Marek Światowski ceni tradycyjną, precyzyjną diagnostykę związaną z przewidywalnością leczenia, aparatami stałymi, którą poszerza o nowoczesne metody mikrochirurgiczne. Ortodoncja dzięki zastosowaniu zakotwienia szkieletowego przekracza dotychczasowe granice, umożliwiając wprowadzenie metod małoinwazyjnych tam, gdzie do tej pory należało Pacjenta operować.

Lek. dent. Marta Kornas swoją pracę traktuje z pasją, a celem tej pasji jest dążenie do doskonałości. Ponieważ jej pierwszym obszarem w stomatologii była protetyka i estetyka, dziś praktykując ortodoncję spogląda na swoich Pacjentów w szerokim spektrum. Jako Mama pięciolatki wypracowała wyjątkowe podejście do najmłodszych Pacjentów, stąd wczesne leczenie ortodontyczne najmłodszych dzieci prowadzi w bardzo przyjaznej atmosferze.

Dr n. med.
Michał Tarnawski

dr n. med. specjalista ortodonta, wiceprezes Polskiej Akademii Alignerowej.

Leczenie aparatami nakładkowymi Invisalign, mikrochirurgia ortodontyczna, koordynator pracy Zespołu inTOsmile

Dr n. med.
Barbara Tarnawska

dr n. med. specjalistka protetyki stomatologicznej

Leczenie bruksizmu,
napięciowy ból głowy
bezdech senny

Lek. dent.
Anna Szarowska

lek. dent. specjalistka ortodontka

Leczenie wczesne dzieci, aparaty stałe, nakładki Invisalign

Lek. dent.
Katarzyna Sorek

lek. dent. certyfikowana lekarka Invisalign,
w trakcie – Master of Science in Orthodontics and Dentofacial Orthopedics, Athenea Dental Institute

Leczenie wczesne dzieci, aparaty stałe, nakładki Invisalign.

Lek. dent.
Marta Kornas

w trakcie – MSc Kieferorthopädie
Universität Krems an der Donau, Austria

Leczenie wczesne dzieci, aparaty stałe, nakładki Invisalign

Lek. dent.
Marek Światowski

lek. dent. specjalista ortodonta,
certyfkikowany lekarz Invisalign

Leczenie wczesne dzieci, aparaty stałe, nakładki Invisalign, mikrochirurgia ortodontyczna

Lek. dent.
Dawid Pawlak

lek. dent. specjalista ortodonta

Leczenie wczesne dzieci, aparaty stałe, nakładki Invisalign, mikrochirurgia ortodontyczna

Ciągle myśli i wymyśla, czyta i pisze, słucha i rozmawia z ludźmi. Potem wszystko przeżywa i dalej pracuje.
Nie potrafi wyłączyć empatii.
Wydaje się to uciążliwe, a jednak zespół inTOsmile składa się z kilkunastu osób i jest coraz większy.

Cieszą go sukcesy wszystkich, a szczególnie dumny jest kiedy słyszy, że ktoś zapisując się do Polskiej Akademii Alignerowej, „zapisuje się do Tarnawskiego”.

Notoryczny pracoholik. W pracy i w życiu wszystko robi na 100 %. Ostoja spokoju i mistrz gier planszowych.

Poszukiwaczka przygód i dobrego jedzenia. Pokątnie spokrewniona z Azją, kocha odkrywać nowe miejsca, kultury i kosztować lokalnych kulinariów. Najlepiej czuje się w otoczeniu natury i dobrych książek. Kocha swoją pracę, a po pracy uwielbia figle i wycieczki w towarzystwie swojej córki.

Nie straszne jej pokonywanie największych trudności i zdobywanie najwyższych szczytów świata. Do kolejnych podróży przygotowuje się tańcząc salsę i trenując na nartach biegowych.

Miłośniczka podróży, górskich wędrówek i spacerów z psem. Dokładna, empatyczna, zawsze uśmiechnięta. Pragnie zobaczyć 7 cudów świata.

Pasjonatka historii starożytnej i pracy w ogrodzie. Zodiakalny koziorożec: cierpliwa, ostrożna i empatyczna. Gdyby mogła wybrać supermoce chciałaby mówić wszystkimi językami świata.

Urodzony optymista, entuzjasta sportu i sportowej rywalizacji. Poza tym kucharz amator. Jego przepis na życie? Aktywność fizyczna, pozytywne podejście do świata i dobre jedzenie.


Aneta Królikowska

Technik radiolog
Higienistka stomatologiczna

Dajana Karaś

Technik radiolog
Higienistka stomatologiczna

Aleksandra Bigos

Technik radiolog
Higienistka stomatologiczna

Katarzyna Olejniczak

Higienistka stomatologiczna

Magdalena Cofałka

Higienistka stomatologiczna

Marta Wieczorek

Higienistka stomatologiczna

Kinga Kowalczyk

Higienistka stomatologiczna

Wioletta Nowacka

Asystentka stomatologiczna

Sandra Lysko

Asystentka stomatologiczna

Magister Pedagogiki, urodzona optymistka ciesząca się życiem. Otwarta i przyjazna. W trakcie podróży lubi przede wszystkim poznawać ludzi. Pozytywnie nastrojona dusza inTOsmile.

Z wykształcenia i powołania biolog. Ciekawa świata, pogodna i uśmiechnięta miłośniczka podróży i zwierząt.

Adrenalina to moje drugie imię. Lubię zawrotną prędkość i wiatr we włosach. Jestem stanowczą, zdecydowaną
i konsekwentną osobą, która zawsze dąży do wyznaczonego celu.

Z wykształcenia fizjoterapeutka, z wyboru i zamiłowania asystentka stomatologiczna. W wolnym czasie miłośniczka komedii i pieszych wycieczek. Dumna właścicielka kotki Kary.

Empatyczna i przyjazna dusza. Potrafi się zmierzyć z każdą sytuacją i wyjść zwycięsko. Prywatnie najbardziej kocha psy i ruskie pierogi.

Na co dzień perfekcyjna higienistka, z zamiłowania kosmetolog. Pracoholiczka która w wolnym czasie regeneruje się przy dobrym sushi i serialu kryminalnym.

Od czwartego roku życia związana z tańcem w zespole folklorystycznym. Kocha pieski i czas z dziećmi. Morze to jej oaza spokoju, a wygrzewanie się na słońcu – prawdziwa przyjemność.

Skrupulatna, mocno stąpająca po ziemi optymistka. Miłośniczka przyrody. Relaksuje się podczas szybkiej jazdy na nartach i tańca a motorem do pracy są ludzie wokół niej.