Smile View32 276 33 33

Lekarze
specjaliści

Przyjazna
przestrzeń

Ortodoncja
cyfrowa

Gabinet zlokalizowany jest w Śródmieściu Katowic (II strefa), bezpośrednio przed budynkiem znajduje się przystanek tramwajowy, w bezpośredniej okolicy dostępne jest oznaczone miejsce parkingowe dla Pacjentów.

Gabinet inTOsmile rozpoczął działalność jako „Stomatologia Rodzinna” w 2000 roku w Zabrzu i od tej pory nieprzerwanie prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci i dorosłych.

Początkowa lokalizacja wiązała się z równoczesną pracą właścicieli w charakterze nauczycieli akademickich Śląskiej Akademii Medycznej. Wyrazem zainteresowań i pasji były obrony doktoratów, oraz uzyskanie specjalizacji Michała Tarnawskiego z ortodoncji, Barbary Tarnawskiej z protetyki stomatologicznej.

Praktyka specjalistyczna była coraz bardziej kojarzona z naszym nazwiskiem, po przeniesieniu do Katowic przybrała nazwę „Ortodoncja Tarnawscy”.
Jednocześnie gabinet został poszerzony o salę wykładową oraz pracownię diagnostyki rentgenowskiej i tomografii komputerowej. Wraz z większą przestrzenią i nowoczesnym sprzętem pojawiły się szersze możliwości nie tylko diagnostyki i leczenia Pacjentów, ale prowadzenia szkoleń dla lekarzy. Grono naszych lekarzy powiększyło się i przyjęliśmy koncepcję pracy jako Zespołu.

Naszą pasją jest łączenie medycyny, estetyki i techniki co doskonale realizuje się w dziedzinie takiej jak ortodoncja. Dlatego zdecydowaliśmy o zmianie nazwy na inTOsmile, która naszym zdaniem najlepiej odzwierciedla to czym się zajmujemy.